Sefaköy Kiralık Vinç Arayanlar İçin En Kaliteli Firma

Sefaköy kiralık vinç

Vinç kiralama sektörünün öncü markalarından biri olan Vinccim firmamız, yükseklik ve ağırlık çalışma alanlarında, insan gücünün yetmediği 13 ton ile 18 ton arasında taşıma gücü olan son teknoloji vinç hizmetleri vermektedir.Sefaköy kiralık vinç  Firmamızla irtibat kurduğunuz andan itibaren 7/24 hizmet verecek olan firmamız, kaliteli ve hızlı hizmetin öncü markalarından biridir.

Sefaköy Vinç Kiralama Hizmeti

Firmamız vinç fiyatları, kullanım alanları ve kullanım seçenekleri arasında tercih ettiğiniz bütün hizmetleri kapsamlı bir şekilde yerine getirecek kurumsal ve ileri teknoloji kullanan bir firmadır. Hız ve fiyat konusunda sektörün ileri gelen firmaları arasında bulunan Vinccim, işbirliği yaptığı şirketlerle uzun süre çalışmış ve müşteri memnuniyetinden ödün vermemiştir.

Sefaköy Kiralık Vinç Fiyatları

İnşaat, Alışveriş merkezleri ve birçok taşıma, kaldırma ve depolama alanlarında kullanılan Sefaköy kiralık vinç hizmetimiz, vinccim firmasının kalite ve güvencesiyle istediğiniz tarihte hizmetinizde. Vinç kiralama fiyatlarımız, diğer vinç kiralama firmalarına göre uygundur. İhtiyacınız olan vinç modeli ve teslimat adresi kapsamında hesaplanır. Aynı zamanda kullanılacak gün, kullanılacak vinç modeli ve teslim adresi üzerinden belirli bir fiyata sahiptir. Kişi ve kuruluşlara özel fiyat verilmemektedir.

Sefaköy Vinç Kiralama Firmaları

Vinccim.com firması sayesinde kısa zamanda ağırlık ve yükseklik gerektiren işlerinizi yapabilir, Vinccim’in ayrıcalıklı hizmetinden yararlanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti, profesyonel personel ve teknik ekibiyle bizimle irtibat kurduğunuz andan itibaren, diğer firmalarla aramızdaki farkı anlayacaksınız. Kurumsal ve sigortalı çalışan Vinccim firmamız, Sefaköy vinç kiralama hizmetiyle, istediğiniz il ve ilçeye hizmet taşımaktadır.

Vinç Kiralama Süreci

Sefaköy ilçemizden yola çıkacak,sepetli ya da kamyon üstü vinçlerimiz, kısa zamanda kiralama işlemiyle adresinizdedir. Bizimle irtibata geçtiğiniz andan itibaren, teknik ekibimiz vinç kapasitelerini ve kullanım alanlarını sizinle paylaşacaktır. İhtiyacınız olan işlevsel vinç modelini seçmenize yardımcı olacaktır. Ayrıyeten kaliteden ve hizmetten ödün vermeyen Vinccim firmamız, hızlı ve suratli bir şekilde vinç kiralama talebinizi yerine getirecektir.

Sefaköy Vinç Kiralama Seçenekleri

Sefaköy vinç kiralama hizmetiyle, İstanbul’un her yerine hizmet götüren firmamız, söz verilen tarihte size istediğiniz vinç modelini teslim eder aynı zamanda kullanım süreniz başlar. Vinç kiralama seçenekleri arasında vinç modelleri ve gün, hafta, ay ve ya yıllık kiralama imkanları bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında yaptığınız tercihler üzerine fiyat değişimi yaşanacaktır.

Sefaköy Vinç Kullanım Alanları

Geniş bir kullanım alanı olan vinç kullanım alanları vardır.  Gerek inşaat, gerek ise alışveriş merkezleri olmak üzere direk dikimler, inşaat yıkım çalışmaları ve depolama alanlarında kullanılmaktadır. Sefaköy kiralık vinç modelleri, bütün alanlara uygun sepetli, kamyon üstü ve kule vinç modelleri de olmak üzere ihtiyaç duyulan alanlara göre vinç bulunduran şubelerimiz arasındadır.

Sefaköy vinç kullanım alanları
Sefaköy vinç kullanım alanları

Vinccim Kiralık Vinç Avantajları

Vinç kiralama hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz . Aynı zamanda kısa sürede ihtiyacınız olan vinç modelini tahsil edebilirsiniz. Kiralama işleminde Vergi ve muhasebe gibi işlemlerle uğraşmamış olacaksınız . Vinç alım sürecinden çok daha kısa ve düşük bütçeli bir işlemdir. Markamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren, bütün sorumlulukları alacak olan profesyonel teknik ekibimiz vardır.  Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için şikayet ve önerilerinizi de dikkate almaktadır.

İnşaat ve diğer bütün vinç kullanım alanlarında . sizleri memnun etmek için yenilediğimiz ve geliştirdiğimiz firmadır. Kiralık vinç hizmetini İstanbul’un her yerine taşıyarak, sizlere kaliteli vinç hizmeti sunmaktadır. Tedarik edeceğiniz vinç modeli, bütün kontrollerden ve bakımlardan geçer. Daha sonra Vinç kullanımı bittikten sonra, teknik ekibimiz ve operatörümüz vincin adresinizden alınmasını sağlar. Böylelikle size destek olan Vinccim firması, kalite ve güvenli hizmet sunmaya devam eder.

Kiralık Vinç Araç Parkuru

 • Kamyon Üstü Hİ-UP Vinçler
 1. 5 Ton Hİ-UP Vinç
 2. 25 Ton Hİ-UP Vinç
 3. 35 Ton Hİ-UP Vinç
 4. 45 Ton Hİ-UP Vinç
 • Sepetli Platform Vinçler
 1. 20-30 Metre Sepetli Vinç
 2. 30-40 Metre Sepetli Vinç
 • Makaslı Platform
 1. Akülü Makaslı Platform
 2. Dizel Makaslı Platform
 • Eklemli Platform
 1. Dizel Eklemli Platform
 2. Akülü Eklemli Platform

Sefaköy kiralık vinç hizmetimizden yararlanmak ve aklınıza takılan sorulara anında yanıt bulmak için . 0(542) 212 34 68 telefon numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.