Kiralık Vinç İstanbul İhtiyacınızın En Doğru Adresi

 

İstanbul kiralık vinç hizmetimizle özellikle inşaat sahalarında, yüksek katlı binalarda klima montajı, elektrik direklerinin dikilmesinde, yüksek yerlere tabela asılmasında, yüksek katlı binaların temizliğinde sizlere yardımcı oluyoruz. İstanbul ve çevresinde devam eden inşaat projelerinin vazgeçilmez elemanlarından olan vinçler, İstanbul vinç kiralama hizmetleri veren firmalar tarafından yürütülmektedir.

Firma sahipleri, vinç satın alma sürecini yaşayarak projelerini sonlandırmak isteseler de dönemsel yapılacak işlemler için bir vincin satın alınması, firmaya ağır yükler getirmektedir. Bu yüzden İstanbul vinç kiralama hizmetleri, firmaların maliyetleri açısından da oldukça önemlidir.

İstanbul Kiralık Vinç

İstanbul vinç firmaları arasında kalitesi ve profesyonelliği ile ön plana çıkan Vinccim firması, Avrupa ve Anadolu yakasında verdiği hizmetlerle, sektördeki başarısını kanıtlamış bir firmadır.

Profesyonel ve kaliteli hizmet sunmayı her zaman kendine ilke edinen Vinccim firması; firmaların ihtiyaçlarını ve taleplerini göz önüne alarak, işe en uygun olan aracın kiralanmasında, firmaları yönlendirmektedir.

Başakşehir, İkitelli, Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Silivri ve Hadımköy başta olmak üzere İstanbul’un bütün ilçeleri için hizmet veren firmamız, İstanbul dışında farklı yerlere, geniş araç parkuru ile de firmaların talep ve ihtiyaçlarını profesyonel şekilde karşılamaktadır.

istanbul kiralık vinç
İstanbul kiralık vinç

Artık günümüzde birçok firma, vinç satın almak yerine kiralama hizmetlerinden yararlanarak, iş sürecini kısaltmakta ve maliyetlerini de azaltarak, daha profesyonel ve kaliteli hizmetler almaktadır.

Vinç kiralama İstanbul firmalarının arasında sıyrılarak, sektörde saygın bir yere gelen firmamız; Pendik, Maltepe, Kartal, Kadıköy, Ataşehir, Çekmeköy ve Beykoz bölgelerinde kaliteli hizmetlerine devam etmektedir.

Profesyonel sepetli vinç kiralama hizmetlerimizden yararlanmak isteyen İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında firmalar, firmamızın 0(542) 212 34 68  iletişim numarasından uzman ve deneyimli ekibimiz ile iletişime geçebilirler.

Firmamızın araç parkurunda bulunan vinçlerin bakımları düzenli olarak yapılmakta, vinç operatörlerimiz ise, gerekli sertifikalara sahip olan kişilerden oluşmaktadır. Her işimizde kaliteyi ve profesyonelliği ön plana çıkaran ekip arkadaşlarımız, verdiği hizmetlerle her zaman memnuniyet portföyünü zenginleştirmektedir.

İstanbul Kiralık Vinç Fiyatları

İstanbul vinç kiralama hizmetlerinden yararlanmak için, profesyonel ve kaliteli hizmet sunan Vinccim hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kiralık vinç fiyatlarını belirleyen ana faktörler arasında, çalışılacak saha, vincin türü, ne kadar süreliğine kiralanacağı gibi etkenler baz alınmaktadır.

Kiralık vinç fiyatları konusunda her zaman ekonomik fiyatlar sunan firmamız, ihtiyaca ve talebe en uygun vinçleri sahaya sürmektedir.

İstanbul Vinç Kiralama Firmaları

İstanbul kiralık vinç firmaları arasında güvenilirliğini kanıtlayan firmalardan olan Vinccim, 7/24 kesintisiz verdiği hizmetlerle, takdir toplarken, sunduğu fiyatlarla ve profesyonel hizmetleriyle, müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır.

Firmamızda işe başlamadan önce; saha keşfi yapılarak, uygun vinçler seçilir. Müşteri bu konuda bilgilendirildikten sonra en uygun fiyat teklifi sunulur ve kabul edildiğinde, uzman ekiplerimiz işe başlar.

istanbul vinç kiralama firmaları
İstanbul vinç kiralama firmaları

İstanbul Vinç Kiralama Süreci

İstanbul vinç kiralama sürecinde Vinccim firması, alacağı işi ilk olarak inceler. Hangi araçların kullanılacağına karar verdikten sonra müşteri ile iletişime geçerek, gerekli bilgilendirmeleri yapar. Müşterinin onayı alındıktan sonra, uzman operatörlerimiz çalışmalarını başlatmış olur.

Firma çalışanlarımız; her türlü iş güvenliğini sağlayarak işlerine başlar. Kiralama sürecinin ardından, belirlenen zamanda işi teslim etmektedir.

İstanbul Vinç Kiralama Seçenekleri

Vinç kiralama İstanbul ilinin Anadolu ve Avrupa yakasında birçok yerde vinç kiralama hizmetlerimizden yararlanılabilmektedir. Hizmet verdiğimiz bölgeler içinde; Başakşehir, İkitelli, Esenyurt, Pendik, Maltepe, Kartal sadece birkaç tanesidir.

Satın almak yerine fazla maliyetli olmayan, uygun fiyatlarla, vinç kiralama hizmetlerimizden yararlanmak isteyen firmalar, günlük, haftalık, aylık ve saatlik olarak kiralama seçeneklerimizden yararlanabilirler.

İstanbul Vinç Kullanım Alanları

İstanbul vinç kullanım alanları oldukça geniştir. Genel anlamda, üniversite ve belediyelerde taşıma ve yenileme işlerinde, inşaat alanlarında, alışveriş merkezlerinin kaldırma ve sepet ihtiyacı olan işlerde kullanılabilir.

Firmamızın sepetli vinç hizmetlerinden yararlanmak isteyenler; büyük otellerin iç bakımlarında, yüksek binalara eşya indirip çıkarma işlerinde, Telekom yenileme işlerinde, billboard ve panoların asılması talepleri karşılanmaktadır.

istanbul vinç kullanım alanları
İstanbul vinç kullanım alanları

Vinç Kiralama Avantajları

İstanbul vinç kiralama hizmetlerinden yararlanan firmalar; düzenli bakımların yapılan araçlardan yararlanırlar. Vinç satın almak yerine kiralama hizmetlerinden yararlanarak, işyerinin maliyetleri azalmaya başlar. İş yükü azalır.

Teknolojik araçlarla hizmet veren vinç kiralama firmalarının hizmetleri sayesinde, yedek parça, vergi, araçların bakımı gibi angaryalardan kurtulan firmalar, daha profesyonel ve kaliteli hizmet alarak, ihtiyaçlarını pratik şekilde karşılamış olurlar.

İstanbul Kiralık Vinç Araç Parkurumuz

 • Kamyon Üstü Hİ-UP Vinçler
 1. 5 Ton Hİ-UP Vinç
 2. 25 Ton Hİ-UP Vinç
 3. 35 Ton Hİ-UP Vinç
 4. 45 Ton Hİ-UP Vinç
 • Sepetli Platform Vinçler
 1. 20-30 Metre Sepetli Vinç
 2. 30-40 Metre Sepetli Vinç
 • Makaslı Platform
 1. Akülü Makaslı Platform
 2. Dizel Makaslı Platform
 • Eklemli Platform
 1. Dizel Eklemli Platform
 2. Akülü Eklemli Platform