Mart 18 2019 0Comment

İkitelli Kiralık Vinç Konusunda Tek Güvenilen Adres

 

İkitelli Kiralık Vinç

İkitelli bölgesinde İkitelli vinç kiralama, kiralık vinç, sepetli vinç kiralama, platform kiralama, kiralık platform,vinç kiralama firmaları, vinçli kamyon,tahmil tahliye, hizmeti vermekte olan firmamız, deneyimli kadrosu ve ekonomik fiyatları ile 7/24 hizmet vermektedir. Bizi arayın size ekonomik çözümler sunalım. 7/24 ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız aşağıdadır.

 

                                                    0542 212 34 68 – 0543 212 34 67 

 

İkitelli kiralık vinç, İkitelli vinç kiralama, İkitelli vinç firmaları, İkitelli vinçli nakliyat, İkitelli sepetli vinç kiralama, İkitelli kiralık platform, İkitelli sepetli vinç, tabela montaj, klima montajı yüksek cephelerde çalışma yapabileceğiniz 30 mt sepetli platformlarımızla işlerinizde kolaylık sağlıyoruz. İstanbul’un farklı bölgesi olan Arnavut Köy Kiralık Vinçlerimiz ile İstanbul’un her bölgesindeyiz

İstanbul bölgesinde vinç kiralama yapmakta olan firmamız, İstanbul genelinde tek fiyat uygulaması yapmaktadır.

Firmamız İstanbul dışında da çeşitli bölgelerde hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz bölgeler hakkında bilgi almak için yukarıda yer alan telefon numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.

ikitelli vinç kiralama

 

  • Sepetli Vinç Nerelerde Kullanılır?

Sepetli vinç yüksek yapılarda çalışan işçiler için kurtarıcı rolü taşımaktadır. Sepet denilen kısmı sayesinde çalışanların ulaşmasının zor olduğu yükseklikteki noktalara daha kolay ulaşmasını sağlar. Birçok alanda kullanılmaya elverişli bir iş makinesidir. İkitelli kiralık vinç genel olarak; üniversitelerde ve belediyelerde taşıma ve yenilemede, alışveriş merkezlerinde kaldırma ve sepet ihtiyacı duyulan bakımlarda, tesislerde girilmesi zor olan alanlarda, büyük otellerde iç bakımda, kamu ve ticari binalarda iç bakım ve onarımda, Telekom yenileme işlerinde, billboard ve panoların asılmasında kullanılır. İnsanları yüksek yerlere ulaştırmada kullanıldığı için, kullanım amaçları çok çeşitlidir.

 

  • Sepetli Vinç Çeşitleri Nelerdir?

İş yapılacak alanın yüksekliğine göre ve bulunduğu yere göre değişik ölçülerde modelleri bulunur. İstanbul kiralık sepetli vinç Ataşehir Kiralık Vinç  20, 25, 30, 43, 45, 53, 60, 65, 68, 70 ve 84 metrelik modelleri vardır. Tüm bu çeşitler mobil olarak hizmet vermektedirler. Sepetli vinç imalatına göre eklemli, eklemsiz ve kendinden yürüyüşlü platformlar bulunmaktadır. Örümcek adı verilenler kapalı çalışmalarda, makaslı adı verilenler kamyonla çalışacak yere kurulur.

 

  • Sepetli Vinç Güvenliği

Sepetli vinç iş güvenliği açısından riskli bölgelerde güvenlikli ve rahat bir şekilde çalışılmasını sağlar. Sepette olan emniyet kemeri sayesinde güvenliği arttırılan çalışanlar, sepete fazla sayıda binmemelidir. Sayının iki kişiyi geçmemesi gerekiyor. Emniyet kemeri ise boma ya da can halatına bağlanmalıdır. Sepet kapılarının dışa açılması güvenlik için önemli yer alır. Dışa açılan kapılarla düşme tehlikesi yaşanmaz.

İkitelli vinç kiralama sektöründe en uygun fiyatlı ve bol referanslı çözüm ortağınız Vinccim. İletişim sayfamızı kullanarak bize hemen ulaşabilirsiniz.

Kiralık sepetli vinç arayışınız için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

Bir Yorum Bırakın