Mobil Çift Kırma Vinç

Mobil Çift Kırma Vinç Kiralama Hakkında

10 Tondan 80 Ton metreye Kadar Mobil Çift Kırma Vinç

Mobil vinç, kamyon üstü vinç, hiup vinç

Mobil Çift Kırma Vinç Yük kaldırma tahmil tahliye, şantiye çalışmaları, çelik montajları, konteyner taşıma, makine taşıma, film çekimleri v.b işlerde çalışabilecek olan vinçlerimiz, tek kırma ve çift kırma olarak kullanılabilir.

Sepetli Vinç Nerelerde Kullanılır

Sepetli vinç özellikle yüksek yapılarda çalışan işçiler için kurtarıcı rolü taşımaktadır.  Bu yüzden  çalışanların ulaşmasının zor olduğu yükseklikteki noktalara  kolay ulaşmasını sağlar. Birçok alanda kullanılmaya elverişli bir iş makinesidir ayrıca İstanbul kiralık sepetli vinç  Sepetli vinç kiralama  özellikle  üniversitelerde ve belediyelerde taşıma ve yenilemede, alış-veriş merkezlerinde kaldırma ve sepet ihtiyacı duyulan bakımlarda, tesislerde girilmesi zor olan alanlarda, büyük otellerde iç bakımda, kamu ve ticari binalarda iç bakım ve onarımda, Telekom yenileme işlerinde hatta billboard ve panoların asılmasında kullanılır sonuçta  İnsanları yüksek yerlere ulaştırmada kullanıldığı için kullanım amaçları çok çeşitlidir.

Sepetli Vinç Çeşitleri Nelerdir

İş yapılacak alanın yüksekliğine göre ve bulunduğu yere göre değişik ölçülerde modelleri vardır. Sepetli vinç 20 – 25- 30- 43- 45- 53- 60- 65- 68 -70 hatta 84 metrelik modelleri vardır. Tüm bu çeşitler mobil olarak hizmet vermektedirler. Sepetli vinç imalatına göre eklemli ve eklemsiz platformlar, kendinden yürüyüşlü platformlar bulunmaktadır. Örümcek adı verilenler kapalı çalışmalarda, makaslı adı verilenler kamyonla çalışacak yere kurulur.

Sepetli Vinç Güvenliği

Sepetli vinç iş güvenliği açısından riskli bölgelerde güvenlikli aynı zamanda  rahat bir şekilde çalışılmasını sağlar. Sepette olan emniyet kemeri sayesinde güvenliği arttırılan çalışanlar, sepete fazla sayıda binmemelidir. Sayının iki kişiyi geçmemesi gerekiyor. İstanbul kiralık sepetli vinç Emniyet kemeri ise boma ya da can halatına bağlanmalıdır. Sepet kapılarının dışa açılması güvenlik için önemli yer alır yani dışa açılan kapılarla düşme tehlikesi yoktur.

Kiralık sepetli vinç de en güvenilir adresiniz bundan böyle  Vinccim.com Vinç Kiralama firması olmalı..

İstanbul sepetli vinç  yüksek cephelerde çalışma yapabileceğiniz sepetli platformlarımızla işlerinizde kolaylık sağlıyoruz. Özellikle personel evraklarımızın aynı zamanda araç evrklarımızın eksiksiz oluşu müşterilerimiz için fazladan avantajdır. Sepete bindirilen müşterilerinin güveniliğini de sepet yukarı çıkmadan önlemlerini alıyoruz dolayısıyla tüm tedbirleri almış oluyoruz.

Genel olarak İstanbul bölgesinde vinç kiralama yapmakta olan firmamız istanbul genelinde tek fiyat uygulaması yapmaktadır. Üstelik bizler sizlere bir telefon kadar yakınız bundan böyle bizlere 0542 212 34 68 – 0543 212 34 67 den ulaşabilirsiniz.

Ödeme imkanlarımız iş bitimi nakit hatta havale şeklinde gerçekleşir. Kredi kartıyla ödeme sistemimizde mevcuttur.

HİZMET VERMEKTE OLDUGUMUZ DİĞER BÖLGELER İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ.

 

Ayrıca Akülü Makaslı Platform‘larımızı da inceleyebilirsiniz ayrıca  Akülü Makaslı Platform düz zeminde 12 metreye kadar dikey çalışmalarınızda eğimsiz düz zeminde kullanılabilir.