Temmuz 01 2019 8Comments
beylikdüzü vinç kiralama

Beylikdüzü Kiralık Vinç Alanında Lider Firma

Beylikdüzü vinç kiralama hizmetimiz, istediğiniz sektör ve alanda kullanabileceğiniz, çok amaçlı platform araçlarını içermektedir. Ülkemizde bulunan birçok vinç kiralama sektörünün öncüsü olan vinccim.com sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, güncel olarak yenilikler yapmaya devam ediyor. Sigortalı ve teknik servis avantajlarıyla, sektörel anlamda, inşaat, taşıma ve trafik alanlarında kullanabileceğiniz, son dönemin en kaliteli vinç markaları ve profesyonel ekipleriyle çalışıyoruz. 7/24 hizmet ve ulaşım sağlayan firmamız, vinç ihtiyacı olan şirketlerle kiralama sözleşmesi hazırlar ve güvenilir bir hizmet sunar.

Beylikdüzü Vinç Kiralama

Beylikdüzü vinccim firmamız aynı zamanda ihtiyacınız olan vinç ve platform araçları hakkında sizlere bilgi vermek için donanımlı bir ekibe sahiptir. İstediğiniz kiralama araçları hakkında bilgi alabileceğiniz iletişim hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

beylikdüzü vinç kiralama

Beylikdüzü Kiralık Vinç Fiyatları

Vinç kiralama hizmetine ihtiyaç duyduğunuz anda, vinccim firması yanınızda olacaktır. İhtiyacınız olan ağırlık ve yükseklik vinç araçları, 7/24 hizmet olanaklarıyla şirketinizin kısa zamanda işlerini halletmesine yardım eder. Piyasanın en uygun ve en iyi markalı platform araçları, Beylikdüzü kiralık vinç olanaklarıyla istediğiniz zaman hizmetinizde.

Beylikdüzü Vinç Kiralama Firmaları

Vinccim firması olarak, sektörün en iyi olmaya devam ediyoruz. Sektörü paylaştığımız diğer firmaların yanı sıra, teknik ve kurumsal kimliğimizle birçok firmanın referans gösterdiği, a kalite firmalardan biriyiz. İyi hizmet, kolay taşımacılık ve yüksek platform özellikleri için vinccim firmamızla iletişime geçin, siz de ayrıcalıklarımızla işinizi kolaylaştırın.

beylikdüzü vinç kiralama firmaları
Beylikdüzü vinç kiralama firmaları

Beylikdüzü Vinç Kiralama Süreci

Belirlediğiniz gün ve aya göre kısa ya da uzun vadeli vinç kiralama imkanlarımız için sadece şirketimizden bilgi almanız ve ihtiyacınız olan vinç araçlarını sipariş etmeniz yeterli olacaktır. Vinccim firmasının kolay ve hızlı kiralama avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Beylikdüzü Vinç Kiralama Seçenekleri

Kullanacağınız sektör göre vinç kiralama seçeneklerinde geniş seçenekler sunduğumuz firmamız, günlük, aylık ve yıllık olarak istediğiniz uzunlukta sepetli ya da mobil vinç araçlarıyla sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz sektöre göre kiralama gününü ya da ayını uzatabilir, araçların özelliklerini vinccim iletişim numarasını arayarak öğrenebilirsiniz. Kolay ve kaliteli vinç kiralama hizmeti her zaman yanınızda!

Beylikdüzü Vinç Kullanım Alanları

Nakliye ve trafik alanlarının dışında Beylikdüzü kiralık vinç sektörü inşaat firmalarının da vinç ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Özellikle insan gücünün yetmeyeceği ağırlık ve yükseklikler için kullanılan vinç araçları, inşaat projeleri ve nakliye şirketleri için hızlı ve kolay taşıma ayrıcalıkları sunar. Kiralama ile daha da kolaylaşan vinç ihtiyaçları, her alanda kullanılabilir.

beylikdüzü vinç kullanım alanları
Beylikdüzü vinç kullanım alanları

Vinç Kiralama Avantajları

Ülkemizde ve dünyada birçok alanda kullanılan vinç araçları hem iyi markaların hem de şirketlerin kullanabileceği bütün donanıma sahiptir. Özellikle vinccim firmamız, vinç markalarını ve donanımlarını seçerken ihtiyaç ve alan araştırması yapmış, tam teşekküllü vinç araçlarını kiralamaya sunmuştur.

Vinç kiralama şirketleri zamandan ve ekstra masraftan tasarruf edebilecekleri önemli bir sektör ve hizmettir. Teknik servis ve 7/24 iletişim hizmetleri sunan vinç kiralama sektörü, vinç alım maliyetinin altında bir bütçe sunmaktadır. Hemen hemen bütün sektörlerin tercih ettiği kiralama yöntemi, kullanım alanlarının değişebileceği inşaat ve nakliye işletmeleri için avantajlı ve geniş seçeneklere sahiptir. İstediğiniz zaman diliminde ve aralıkta kullanabileceğiniz vinccim kiralama seçenekleriyle, kısa zamanda işlerinizi halledebilir, hızlı ve kaliteli hizmet sunmaya devam edebilirsiniz. Yerleşim alanlarında ve trafikte ağırlık ve yüksekliğin insan gücünün yetmediği alanlarda, kısa ve uzun vadeli kiralama işlemleri için istediğiniz her an yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Kiralık Vinç Beylikdüzü Araç Parkurumuz

 • Kamyon Üstü Hİ-UP Vinçler
 1. 5 Ton Hİ-UP Vinç
 2. 25 Ton Hİ-UP Vinç
 3. 35 Ton Hİ-UP Vinç
 4. 45 Ton Hİ-UP Vinç
 • Sepetli Platform Vinçler
 1. 20-30 Metre Sepetli Vinç
 2. 30-40 Metre Sepetli Vinç
 • Makaslı Platform
 1. Akülü Makaslı Platform
 2. Dizel Makaslı Platform
 • Eklemli Platform
 1. Dizel Eklemli Platform
 2. Akülü Eklemli Platform

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 • Adnan Kahveci Mahallesi
 • Dereağzı Mahallesi
 • Barış Mahallesi
 • Büyükşehir Mahallesi

 • Gürpınar Mahallesi
 • Yakuplu Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi

 • Marmara Mahallesi
 • Sahil Mahallesi
 • Kavaklı Mahallesi

 

Beylikdüzü kiralık vinç hizmetimizden yararlanmak ve aklınıza takılan sorulara anında yanıt bulmak için  0(542) 212 34 68 telefon numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

[Toplam: 6   Ortalama: 4.8/5]

8 Yorum

 1. İstanbul genelinde tek fiyat uyguladığınızı yazmışsınız. Bu fiyata Gebze dahil midir? Beylikdüzü vinç kiralama ücreti ile Gebze’nin ücretinin aynı olması için kaç günlük, saatlik çalışma istiyorsunuz?

  Cevapla
 2. Sepetli vinç, vinçli kamyon, platform nedir, ne farkları var bir türlü anlayamadım gitti. Bunları tek tek teknik olarak anlatacağınız bir yazı yazar mısınız? Gerekirse video da çekin sonuçta sizden başka yapabilecek yok.

  Cevapla
 3. Reklamcılık ve lazer kesim işleriyle meşgul olduğumuzdan çok fazla Beylikdüzü vinç kiralama hizmeti alıyoruz. Çalıştığımız firmalar düzenli olarak gelemiyor ve bizi mağdur ediyor. Bir de sizi deneyelim.

  Cevapla
 4. Profesyonel dış cephe temizleme hizmeti veren bir temizlik firmasıyız. 2 kişinin ve malzemelerin rahatça sığacağı bir sepetli vinç kiralama seçeneği mevcut mudur? Düzenli olarak hizmet verebilir misiniz?

  Cevapla
  1. Merhabalar, vinç kiralama ile ilgili sorularınızı 0(542) 212 34 68 telefon numaramızdan iletebilirsiniz.

   Cevapla
 5. Elektrik direkleri ile çalışan bir firma olarak Başakşehir’de vinç kiralama hizmeti almak yerine kendi aracımızı alsak ve kullansak ne kadar sürede amorti eder? Kiralamak için bana neden söyleyin lütfen.

  Cevapla
 6. Televizyonlarda kedi kurtarmak için kullanılan vinçleri sonunda profesyonel manada kullanmaya başladık. Biraz şöyle montaj yapın, yerleştirme, temizlik yapın da görelim. Şu teknolojiyi paylaşın vinç kiralayın.

  Cevapla
 7. Benim gördüğüm kadarıyla randevunu alıyorsun, zamanında geliyorlar ve işi yapıp gidiyorlar. Çok işletme vinç kiralama sayesinde az insan gücüyle çok işler yaptı. Ülkemizde örnekleri beni mutlu ediyor.

  Cevapla

Bir Yorum Bırakın

2 × 4 =