Mart 18 2019 0Comment
Kiralık sepetli vinç

Kiralık Sepetli Vinç İhtiyacınızda Tek Çözüm Adresi

 

Kiralık Sepetli Vinç

Kiralık sepetli vinç, İstanbul bölgesinde vinç kiralama, kiralık vinç, sepetli vinç kiralama, kiralık sepetli vinç, platform kiralama, kiralık platform, vinç kiralama firmaları, vinçli kamyon, tahmil tahliye, hizmeti vermekte olan firmamız, deneyimli kadrosu ve ekonomik fiyatları ile 7/24 hizmet vermektedir. İstanbul sepetli vinç kiralama ‘da bir marka olan bizi arayın size ekonomik çözümler sunalım 7/24 ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız aşağıdadır.

 

                                                0542 212 34 68 – 0543 212 34 67

 

İstanbul kiralık vinç, İstanbul vinç kiralama, İstanbul vinç firmaları, İstanbul vinçli nakliyat, İstanbul sepetli vinç kiralama, İstanbul kiralık platform, İstanbul sepetli vinç, tabela montaj, klima montajı yüksek cephelerde çalışma yapabileceğiniz 30 metre sepetli platformlarımızla işlerinizde kolaylık sağlıyoruz.

İstanbul bölgesinde vinç kiralama yapmakta olan firmamız İstanbul genelinde tek fiyat uygulaması yapmaktadır.

Firmamız İstanbul dışında da çeşitli bölgelerde hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz bölgeler hakkında bilgi almak için yukarıda yer alan telefon numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.

  • Sepetli Vinç Nerelerde Kullanılır?

Sepetli vinç yüksek yapılarda çalışan işçiler için kurtarıcı rolü taşımaktadır. Sepet denilen kısmı sayesinde çalışanların ulaşmasının zor olduğu yükseklikteki noktalara daha kolay ulaşılmasını sağlar. Birçok alanda kullanılmaya elverişli bir iş makinesidir. Sepetli vinç kiralama genel olarak; üniversitelerde ve belediyelerde taşıma ve yenilemede, alış-veriş merkezlerinde kaldırma ve sepet ihtiyacı duyulan bakımlarda, tesislerde girilmesi zor olan alanlarda, büyük otellerde iç bakımda, kamu ve ticari binalarda iç bakım ve onarımda, Telekom yenileme işlerinde, billboard ve panoların asılmasında kullanılır. İnsanları yüksek yerlere ulaştırmada kullanıldığı için, kullanım amaçları çok çeşitlidir.

  • Sepetli Vinç Çeşitleri Nelerdir?

İş yapılacak alanın yüksekliğine ve bulunduğu yere göre değişik ölçülerde modelleri bulunur. İstanbul kiralık sepetli vinç  20, 25, 30, 43, 45, 53, 60, 65, 68, 70 ve 84 metrelik modelleri vardır. Tüm bu çeşitler mobil olarak hizmet vermektedirler. Sepetli vinç imalatına göre eklemli, eklemsiz ve kendinden yürüyüşlü platformlar bulunmaktadır. Örümcek adı verilenler kapalı çalışmalarda, makaslı adı verilenler kamyonla çalışacak yere kurulur.

  • Sepetli Vinç Güvenliği Nasıl Sağlanır?

Sepetli vinç iş güvenliği açısından riskli bölgelerde güvenlikli ve rahat bir şekilde çalışılmasını sağlar. Sepette olan emniyet kemeri sayesinde güvenliği arttırılan çalışanlar, sepete fazla sayıda binmemelidir. Sayının iki kişiyi geçmemesi gerekir. Emniyet kemeri ise boma ya da can halatına bağlanmalıdır. Sepet kapılarının dışa açılması güvenlik için önemlidir. Dışa açılan kapılarda düşme tehlikesi yaşanmaz.

Kaliteli, güvenilir, bol referanslı ve uygun fiyatlı vinç firması arayışınız mevcutsa doğru yerdesiniz. Vinccim.com olarak tüm vinç hizmetlerinizde uzman ve deneyimli kadromuz ile yanınızdayız. İletişim sayfamızı kullanarak bize hemen ulaşabilirsiniz.

İkitelli bölgesinde kiralık vinç hizmeti arayışınız mevcut ise İkitelli Vinç Kiralama hizmet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

[Toplam:2    Ortalama:4.5/5]

Bir Yorum Bırakın