Mart 18 2019 8Comments
sepetli vinç kiralama

Kiralık Sepetli Vinç İhtiyacınızda Tek Çözüm Adresi

Kiralık sepetli vinç ihtiyaçlarında İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasındaki birçok ilçeye ve gerektiğinde İstanbul dışına vinç hizmeti veren Vinccim, ekonomik fiyatları, profesyonel ve kaliteli hizmetleriyle müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Sepetli Vinç Kiralama

Yılların verdiği tecrübesiyle müşterilerine uygun kiralık sepetli vinç fiyatları sunan firmamız çalışanları, 7/24 müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını karşılamak için görev başındadır. Geniş araç parkuru ve sertifikalı operatörleriyle hizmet veren firma, İstanbul’un birçok bölgesine hizmet sağlamaktadır.

Yüksek yapılara eşya indirip çıkarmak için, büyük otellerde iç bakımın gerektiği alanlarda, elektrik direklerinin dikilmesi ya da üzerinde işlem yapılmasında, itfaiyenin yetişemediği yerlerde, ekonomik sepetli vinç kiralama fiyatları ile tüm hizmetlerimizden saatlik, günlük, haftalık, ya da aylık olarak yararlanabilirsiniz.

Sepetli Vinç Kiralama Fiyatları

Özellikle inşaat sektöründe sıklıkla kullanılan kiralık vinçler, inşaat sektörünün yanında birçok farklı alanda kiralanarak, firmaların maliyetleri de düşürülmektedir. Günümüzde birçok firma vinç satın almak yerine, daha az maliyetlere yapılabilen vinç kiralama hizmetini kullanarak; vinç saklama derdinden, bakımlarını yapmaktan, vergisini ödemekten kurtulmaktadır.

Örümcek, kule, makas sepetli vinç gibi türleri olan vinçler kiralama fiyatları ise, firmadan firmaya değişkenlik gösterir. Çalışma sahasının yüksekliği ve bulunduğu yere göre ölçüleri değişkenlik gösteren sepetli vinçler bulunmaktadır. Sepetli vinç fiyatları, kullanılacağı alana, tonajına, uzunluğuna göre fiyatlandırılmaktadır.

Kaliteli ve profesyonel hizmetlerinin yanında, ekonomik fiyatlarıyla da 7/24 yanınızda olan Vinccim, kiralık vinç ihtiyacınızı, talepleriniz doğrultusunda en uygun araçlarla karşılamaktadır.

sepetli vinç kiralama fiyatları
Sepetli vinç kiralama fiyatları

Sepetli Vinç Kiralama Firmaları

Sepetli vinç kiralama hizmetlerimizden yararlanmak isteyenler, 20 metreden 84 metreye kadar çeşitli uzunluklarda sepetli vinç çeşitlerimizden yararlanabilmektedir. Mobil olarak hizmet veren sepetli vinç araçlarımız, eklemli, eklemsiz ve kendinden yürüyüş platformu olan araçlardır.

Sepetli vinç kiralama firmaları arasından sıyrılarak, profesyonel ve kaliteli hizmetlerini sürdüren firmamız, sepetli vinç güvenliğini de sağlayarak hem çalışanlarının hem de çevrenin güvenliğini kontrol altına almaktadır.

Sepetli Vinç Kiralama Süreci

Firmamız, sepetli vinç kiralama sürecinde müşterilerine dört aşamada hizmet vermektedir. İlk olarak, projenin uygulanacağı saha, uzmanlarımız tarafından incelenir. İkinci aşama ise, incelemenin sonunda hangi aracın ya da araçların hizmete uygun olduğuna karar vermektir. Üçüncü aşamada, müşterilerimiz gerekli bilgilendirmeleri ve kiralama fiyatı üzerinde teklifimizi kabul ettiklerinde, profesyonel operatörlerimiz tarafından iş süreci başlatılmış olur.

Kiralık Sepetli Vinç Seçenekleri

Kiralık sepetli vinç hizmetlerinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz, saatlik, günlük, haftalık ve aylık seçeneklerinden birini seçebilmektedir. Kiralık sepetli vinç ölçüleri; 20, 25, 30, 43, 45, 53, 60, 65, 68, 70 ve 84 metrelik modellere sahiptir.  7/24 telefon numaralarımızdan ulaşabileceğiniz firmamızda, konusunda uzman ve deneyimli, sertifikalı operatörler görev yapmaktadır.

kiralık sepetli vinç seçenekleri
Kiralık sepetli vinç seçenekleri

Sepetli Vinç Kullanım Alanları

Sadece İstanbul ve Anadolu yakasındaki bölgelere değil, İstanbul dışına da hizmetlerini sürdüren firmamızın vinç kullanım alanları çeşitlidir. İnşaat sahalarında, limanlarda, bina yenilemelerinde, yüksek katlara eşya indirip çıkarmada, büyük otellerin iç bakımında, ticari kurum ve kuruluşların dış bina bakım ve onarımında, Telekom yenileme işlerinde, çıkılması zor olan yüksek katlı binalar, sepet vinç ve diğer vinç çeşitleri kullanılabilmektedir.

Sepetli Vinç Güvenliği Nasıl Sağlanır?

Sepetli vinç iş güvenliği açısından riskli bölgelerde güvenlikli ve rahat bir şekilde çalışılmasını sağlar. Sepette olan emniyet kemeri sayesinde güvenliği arttırılan çalışanlar, sepete fazla sayıda binmemelidir. Sayının iki kişiyi geçmemesi gerekir. Emniyet kemeri ise boma ya da can halatına bağlanmalıdır. Sepet kapılarının dışa açılması güvenlik için önemlidir. Dışa açılan kapılarda düşme tehlikesi yaşanmaz.

Kaliteli, güvenilir, bol referanslı ve uygun fiyatlı vinç firması arayışınız mevcutsa doğru yerdesiniz. Vinccim.com olarak tüm vinç hizmetlerinizde uzman ve deneyimli kadromuz ile yanınızdayız. İletişim sayfamızı kullanarak bize hemen ulaşabilirsiniz.

[Toplam: 3   Ortalama: 4.7/5]

8 Yorum

 1. Dış cephe kaplamaları alanında çalışan firmamız için zaman zaman sepetli vinç kiralama ihtiyacımız oluyor. Tek sorunumuz çalışma saatlerimizin düzensiz olması. Bizim esnek çalışma saatlerine uygun vinç kiralama hizmetiniz var mı?

  Cevapla
 2. Sepetli vinç güvenliği konusunda bir iş sağlığı ve güvenliği uzmanı olarak çok titiz çalışılması gerektiğini söyleyebilirim. Kiralık sepetli vinç hizmeti veren bir firma olarak siz ne gibi önlemler alıyorsunuz?

  Cevapla
 3. Reklamcılık sektöründe çalışan ekibimiz
  için reklam panolarının montajı maksadıyla sepetli vinç kiralamak istiyoruz. Maksimum 30 metrelik vinç bizim için yeterli olacaktır. Bize uygun vinç seçeneklerini sunar mısınız?

  Cevapla
 4. İstanbul dışında kiralık vinç hizmeti veriyor musunuz? Kiralama yapmak için yol ücret tarifesi hakkında bilgi verir misiniz. İstediğimiz kiralık vinç özellikleri sadece sizde mevcut.

  Cevapla
 5. Sepetli vinç kiralama hizmeti almamız durumunda sepet içinde bizim personelimiz tek çalışırsa güvenlik açısından problem yaşanır mı? Sizin ekibinizden birisi bize eşlik mi edecek ? Bilgilendirici bir e-posta gerek.

  Cevapla
 6. En küçük kiralık vinç seçeneklerinde minimum boy yüksekliği nedir? Geçen hafta alışveriş merkezi için anlaştığımız firma girişten geçemeyecek boyutta vinç getirmiş işimiz yarım kaldı. Sizinle iletişime geçmek zorunda kaldım.

  Cevapla
 7. İstanbul’un çeşitli semtlerinde yüksek yapıların camlarının yenilenmesi ve temizlenmesi işlemleri için sepetli kiralık vinç önerir misiniz? Bizim için yüksek yapıda yaptığımız ilk iş olacak sizden yardım bekliyoruz.

  Cevapla
  1. Merhaba, sepetli vinç kiralama konusunda daha hızlı bir iletişim için sitemizde bulunan cep numaramız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   Cevapla

Bir Yorum Bırakın

14 − three =