Mayıs 21 2017
Şişli kiralık vinç

Şişli Kiralık Vinç

Şişli Kiralık Vinç

      Şişli Kiralık Vinç, Vinç kiralama, kiralık vinç, sepetli vinç kiralama, platform kiralama, kiralık platform, vinç kiralama firmaları, vinçli kamyon,tahmil tahliye, hizmeti vermekte olan firmamız, deneyimli kadrosu ve ekonomik fiyatları ile 7/24 hizmet vermektedir. Bizi arayın size ekonomik çözümler sunalım 7/24 ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız.

                                                              0542 212 34 68 – 0543 212 34 67 

Şişli kiralık vinç

Şişli vinç kiralama, Şişli vinç firmaları, Şişli vinçli nakliyat, Şişli sepetli vinç kiralama, Şişli kiralık platform, Şişli sepetli vinç, tabela montaj, klima montajı yüksek cephelerde çalışma yapabileceğiniz 30 mt sepetli platformlarımızla işlerinizde kolaylık sağlıyoruz.

istanbul bölgesinde vinç kiralama yapmakta olan firmamız istanbul genelinde tek fiyat uygulaması yapmaktadır.

HİZMET VERMEKTE OLDUGUMUZ DİĞER BÖLGELER İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ.

Vinç Çeşitleri

Şişli Kiralık Vinç İnsan gücünün yeterli olmadığı büyük ve ağır malzemelerin. kaldırılmasında ,taşınmasinda,indirilmesinde kullanılan bir iş makinesidir. Bu tarz makineler  yükleri vinç ucuna bağlanıp bir yerden başka bir yere ulaşmasını sağlar. Umumi olarak   vinçlerin çalışma tarzlari birbirine benzese de  kullanım alanına  göre farklılık gösteribilir.

Vinçler, elektrik enerjisi, insan gücü yada akaryakıtla çalışır. Motor gücünün dişli çark sistemi ile halatın yukarı aşagiya hareketi vinclerin çalışmasını sağlar.

Vinç çeşitleri

Pergel vinç: Pergel şeklindedir. kendi ayağı veya sağlam bir beton kolon üzerine monte edilebilen ve 360 derece dönebilen  vinçlerdir. Bu vinclerin dönme açıları isteğe ayarlanabilmektedir.

Kule vinç: İsminde de oldugu gibi kule şeklindedir. Şantiye inşaat liman  gibi yerlerde  konteyner gibi ağır yüklerin taşınmasında kullanılmakta. Operatör,  vinç ortasında’ki cam alandan vinçi kullanmaktadır.

Gezgin vinç: İki  tarafında da ray, bulunup belirli bir alanda hareket kabiliyeti olan viclerdir.

Sepetli vinç: Vinçin ucunda sepet şeklinde bir mekanizma bulunmakta olup merdivenin erişemedigi yerlerde kullanılir. Enerji iletim hattı gibi veyahut sokak lambalari gibi işlerde bakim onarım işlerinde kullanıla bilmekte.

Tek Ray vinç: Tek hat üzerinde hareket eden, belirli kapasitede yük  taşıyan vinclerir.

Bu modellerden, başka halatli,zincirli, mobil, gibi  birçok vinç, çeşiti vardır.
Istediğiniz tip vinc çeşitleri, modelleri  kiralama kolaylığı ile vinccim.com  da.

Vinccim.com

Şişli Kiralık Vinç sektöründe yaptığı işler ve sağladığı kolaylıklar ile tanınan firmamız garantili çözümler üreterek yoluna devam etmektedir. Kiralanan vinçlerin operatörleri her türlü iş ve işçi güvenliği konusunda gerekli eğitimleri almış ehliyetli kişilerden oluşmaktadır. Araçların motor aksamlarının bakımı her sepetli vinç kiralama sonrası ve periyodik olarak işbaşı bakımlar şekline aksatılmadan yapılmaktadır.

Özellikle inşaat sektöründe ve depolama faaliyetlerinde kullanılan her model kiralık vinç filomuz ile yaygın hizmet anlayışı içinde çalışmalarımızı süründürüyoruz. İstanbulun farklı bölgesi olan Hadım Köy kiralik vinçlerimiz ile İstanbulun her bölgesindeyiz.

Vinccim.com

Her alanda en seri hizmet vermek amacı ile yetiştirilen operatörlerimiz ve her yüke ve mesafeye uygun araçlarımız 7/24 esasına göre çalışmalar sergileyecek şekilde organize edilmiştir. Müşteri hizmetleri sürekli, canlı destek sağlayarak oluşabilecek her türlü aksaklığı anında çözümleyecek teknik ekibi yönlendirmektedir. Kiralanan vinçlerin çalışma esnasında arızalanması durumunda acil yardım ekibi anında müdahale ederek işlerin sürdürülmesine destek sağlamaktadır. Arızanın işin aksamasına neden olması durumunda anında yeni bir araç yönlendirmesi yapılarak işlerin aksaması engellenmektedir.