Kiralık Sepetli Vinç Hizmeti için 7/24 Çalışma

Kiralık sepetli vinç konusunda Türkiye’nin en kapsamlı ve en geniş vinç kiralama firması olan Vinccim sayesinde, inşaat ve depolama alanlarında kullanabileceğiniz çeşitli vinçlerle çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Hem son teknoloji hem de bakımlı olan bu vinçler, insan gücünün yetmediği alanlarda, ağırlık ve yükseklik için kullanabileceğiniz kapasiteye sahiptir. Personelinizi rahatlatacak olan vinç kiralama hizmeti, her zaman ulaşabileceğiniz […]

Makaslı Platform Kiralama

Makaslı Platform Kiralama Makaslı Platform kiralama da hizli çözümler İçin şirketimiz ile iletişime geçiniz. Makaslı Platform Kiralama Hakkında   İstanbul Makaslı Platform Kiralama da Türkiye de bir marka olan vinccim.com  ile hizmetinize hazırız.

Akülü Makaslı Platform

Akülü Makaslı Platform Kiralama  8 Metreden 12 Metreye Kadar Akülü makaslı platform Akülü Makaslı Platform düz zeminde 12 metreye kadar dikey çalışmalarınızda eğimsiz düz zeminde kullanılabilir. Bu araç avm ve iç mekanlarda rahatça kullanılabilecek pratik araçlardandır. 110X180 ebatlarında ve avm kapılarından rahatça geçebilmektedir. Diğer Araçlarımız -Mobil Çift Kırma Mobil Çift Kırma Vinç Yük kaldırma tahmil tahliye, şantiye […]

Dizel Makaslı Platformlar

16 Metreden 22 Metreye Kadar Dizel Makaslı Platformlar Dizel Makaslı platformlar iç mekanlarda 22 metreye kadar dikey çalışma alanı sağlar. Bu cihazlar  %3 eğimde çalışabilmektedir. Özel tekerlekleri ile zemine zarar vermez, pratik ve kolay kullanıma sahiptir. Ayrıca diğer araçlarımızdan olan Teleskobik Vinçler‘ede bakabilirsiniz.

Akülü Eklemli Platformlar

14 Metreden 22 Metreye Kadar Akülü Eklemli Platformlar  Akülü eklemli platformlar, iç mekanlarda çalışma için tasarlanmış  yanal çalışma olanağı sağlayabilecek bir araçdır.  Avm, depo v.b mekanlarda rahatça kullanılabilecek pratik bir araçtır. Ayrıca Örümcek Platform‘larımızı da inceleyebilirsiniz.

Mobil Platformlar

18 Metreden 70 Metreye Kadar Mobil Platformlar Mobil Platformlar Kamyon üstü mobil platformlar genellikle bina dış cephelerinde yapılacak olan işlemler için tercih edilir, Tabela montajları, cam temizlikleri, cam montajları, dış cephe kaplamaları, dizi ve film çekimleri, fotoğraf çekimleri, dış tesisat v.b işlerde 18 metreden 70 metreye kadar çalışma olanağı sağlar. Bu araçlar elektronik donanımlı olup […]

Forklift Kiralama

Forklift Kiralama Hizmetleri Forklift Kiralama ve sepetli vinç kiralama  da bir marka olan şirketimiz ile hizmetinize hazırız. Kiralık Forklift Forklift Kiralamada kolay çözümler ile için şirketimiz ile iletişime geçiniz.    

Örümcek Platformlar

Örümcek Platform Kiralama ( Spider) Örümcek Platform yumuşak zeminde çalışma gerektiren işlerde örneğin; alışveriş merkezleri iç mekan ve çim üstü gibi dış ortamlarda rahat bir şekilde çalışma imkanı sağlamaktadır. Bu araçlar küçük bir kapıdan geçebilen pratik ve kullanımı rahat makinelerdir, çoğunlukla AVMlerde kullanılan bu araç zemine zarar vermez ve çok hafiftir, kat aralarında rahatça gezebilen […]

Eklemli Platform Kiralama

Eklemli Platform Kiralama   Hizli çözümler için şirketimiz ile iletişime geçiniz .   Eklemli Platform Kiralama Hakkında İstabul Eklemli Platform Kiralama ve sepetli vinç kiralama  bir marka olan şirketimiz ile hizmetinize hazırız.

Manitou Kiralama

  Manitou kiralama Manitou kiralama’da hızlı çözümler için iletişime geçiniz lütfen Manitou kiralama Hakkında İstanbul Manitou kiralama’da marka olan vinccim.com ile hizmetinize hazırız.

Cherry Picker Kiralama

Cherry Picker Kiralama Cherry Picker Kiralama hızlı çözümler için şirketimiz ile iletişime geçiniz Cherry Picker Kiralama Hakkında Cherry Picker Kiralamada ve İstanbul sepetli vinç kiralama Türkiyenin önde gelen firmalarından olan vinccim.com ile hizmetinizdeyiz.

Manlift Kiralama

Manlift Araç Parkımız

Call Now ButtonHemen Bizi Arayın