Mart 28 2018 0Comment
sepetli kiralık vinç

Sepetli Kiralık Vinç – Vinccim.com Vinç İşletmeciliği

Sepetli Kiralık Vinç

0542 212 34 68

İstanbul Bölgesinde  Sepetli Kiralık Vinç hizmetleri vermekte olan firmamız 2010 yılından beri siz değerli müşterilerimize her zaman en uygun olan araç seçimleri ile yapılacak olan işlerinizde 7/24 hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Sepetli Kiralık Vinç

Vinç Kiralama sektörü  istanbul genelinde çok yaygın kullanılan vinç seçimidir.

Peyzaj işleri çatı izalasyon cephe reklam işleri film çekimleri tabela baca  ve  çelik montajı işlerinizde her zaman yanınızdayız. Vinccim.com  firması 2010 yılından beri siz değerli müşterilerimize kesintisiz olarak hizmet vermektedir,

Geniş Makine parkı bulunan firmamızda

18 metre ile -55 metre arası çalışma yüksekliği bulunan araçlarımız ile siz değerli müşterilerimiz için hizmet veriyoruz

18 metre aracımız  kapalı  seyir halinde 2.65 yükseklik  7 metre uzunluk 190 cm genişliğe sahiptir.

Bu küçük makinemiz girilmesi zor olan otopark bina araları  çalışmalarında tercih sebebidir.

Makinelerimiz yeni ve iso CE belgeleri mevcut tüm İSG kurallarına uygundur.

Vinccim.com Her zaman yanınızda

7/24 ulaşabileceginiz telefon numaralarımız

0542 212 34 68

Vinç Çeşitleri

İnsan gücünün yeterli olmadığı büyük ve ağır malzemelerin. Kaldırılmasında, taşınmasinda, indirilmesinde kullanılan bir iş makinesidir. Bu tarz makineler  yükleri vinç ucuna bağlanıp bir yerden başka bir yere ulaşmasını sağlar.  Umumi olarak vinçlerin çalışma tarzlari birbirine benzese de  kullanım alanına  göre farklılık gösteribilir.

Vinçler, elektrik enerjisi, insan gücü yada  akaryakıtla çalışır. Motor gücünün dişli çark sistemi ile halatın yukarı aşagiya hareketi vinclerin çalışmasını sağlar.

Vinç çeşitleri
Pergel vinç: pergel şeklindedir. Kendi ayağı veya sağlam bir beton kolon üzerine monte edilebilen ve 360 derece dönebilen  vinçlerdir. Bu vinclerin dönme açıları isteğe  ayarlanabilmektedir.

Kule vinç: isminde de oldugu gibi kule şeklindedir. Şantiye inşaat liman gibi yerlerde konteyner gibi ağır yüklerin taşınmasında kullanılmakta. Operatör,  vinç ortasında ki  cam alandan  vinci kullanmaktadır.

Gezgin vinç: iki  tarafında da ray, bulunup belirli bir alanda hareket kabiliyeti olan vinçlerdir.

Sepetli vinç: vinçin ucunda sepet şeklinde bir mekanizma  bulunmakta olup merdivenin erişemedigi yerlerde kullanılir. Enerji iletim hattı gibi  veyahut sokak lambalari gibi işlerde bakim onarım işlerinde kullanıla bilmekte.

Tek Ray vinç: tek  hat üzerinde hareket eden, belirli kapasitede yük  taşıyan vinçlerir.

Bu modellerden, başka halatli,zincirli, mobil, gibi  birçok vinç, çeşiti vardır. Ayrıca şirket olarak kiralık Manitou hizmetlerimizede bakabilirsiniz.
Istediğiniz tip vinc çeşitleri, modelleri  kiralama kolaylığı ile vinccim.com  da.

Vinccim.com

Kiralık vinç sektöründe yaptığı işler ve sağladığı kolaylıklar ile tanınan firmamız garantili çözümler üreterek yoluna devam etmektedir. Kiralanan vinçlerin operatörleri her türlü iş ve işçi güvenliği konusunda gerekli eğitimleri almış ehliyetli kişilerden oluşmaktadır. Araçların motor aksamlarının bakımı her vinç kiralama sonrası ve periyodik olarak işbaşı bakımlar şekline aksatılmadan yapılmaktadır.

Özellikle inşaat sektöründe ve depolama faaliyetlerinde kullanılan her model kiralık vinç filomuz ile yaygın hizmet anlayışı içinde çalışmalarımızı süründürüyoruz.

Vinccim.com

Her alanda en seri hizmet vermek amacı ile yetiştirilen operatörlerimiz ve her yüke ve mesafeye uygun araçlarımız 7/24 esasına göre çalışmalar sergileyecek şekilde organize edilmiştir. Müşteri hizmetleri sürekli, canlı destek sağlayarak oluşabilecek her türlü aksaklığı anında çözümleyecek teknik ekibi yönlendirmektedir. Kiralanan vinçlerin çalışma esnasında arızalanması durumunda acil yardım ekibi anında müdahale ederek işlerin sürdürülmesine destek sağlamaktadır. Arızanın işin aksamasına neden olması durumunda anında yeni bir araç yönlendirmesi yapılarak işlerin aksaması engellenmektedir.