Nisan 18 2013 0Comment
Cam Montaj ve Dış Cephe İzalasyon VinCCim.Com

İstanbul Vinç Kiralama

İstanbul Vinç Kiralama

İstanbul Vinç Kiralama, Vince mi ihtiyacınız oldu? Acil durum mu var? 7/24 Destek Hattı ile Kiralık Sepetli Vinçler, Kiralık Vinçler, Kiralık Platformlar, Mobil Vinçler, Çift Kırma Vinçler..  Bir telefon kadar uzağız. 0542 212 34 68

Zengin vinç çeşitleri ile istanbul’un her yerine vinç kiralama hizmeti vermekteyiz. Kiralık vinç seçeneklerini öğrendikten sonra fiyat teklifi almayı unutmayınız. Vinç kiralama ve vinçli nakliyat da saatlik, günlük,  haftalık kiralama seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Kiraladığınız vinçle birlikte, profesyonel vinç operatörü sayesinde daha hassas işlere imza attıyoruz.

Kiralık Vinç Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

İstanbul Vinç Kiralama denince akla gelen isim Vinccim.com vinç İşletmeciliği  İstanbul da Hadımköy, İkitelli, Beylikdüzü, Esenyurt, Çatalca, Sefaköy, Küçükçekmece, Kıraç, Avcılar, Bahçeşehir, Başakşehir, Bakırköy,  Silivri, Çorlu hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Kiralama yaptığınız araçlı vinçlerle, istediğiniz yerden yükleme boşaltma yapılabilir.
Vinçli Fabrika Taşıma, kasa taşıma işlerinde direk firmamızı arayabilirsiniz. Nakliye işleriniz de tek fiyat uygulması ile birden fazla vinç ile taşımacılık işlerinizi yapılabilir. Vinç operatörlüğü konusunda deneyimli ve işinde hassas elemanlarla çalışmaktayız. Vinç Kiralama ve Nakliyat sonrasında yaşınılan problemleri firmamıza iletebilirsiniz.

SEPETLİ VİNÇ KİRALAMA

Sepetli vinç, çalışma güvenliği bakımından insanlar için riskli bölgelerde güvenlikli ve rahat bir şekilde çalışılmasını sağlayan, daha ziyade araç üstünde yer alan ancak iş makinesi olarak da bulunabilen araçlardır. Bu tür araçların ve iş makinelerinin tercih edilmesinin en önemli nedeni, insan gücüyle yapılması ve ulaşılması güç olan yüksek yapılara çok daha kolay ulaşılmasını, mevcut işlerin daha hızlı ve kolay bir şekilde yapılmasını sağlamasıdır.

Vinç kiralama, yıllardır taşıma sektöründe olan mükemmel bir şirketiz. Kullanacağınız araçlarda personel ihtiyaçlarınız karşılamak için profesyonel bir hizmet ile karşılaşacaksınız. Doğru iş yapmanın yolu doğru hizmetten geçiyor. Her projede, müşteriye doğru hizmet ve memnuniyetini en üst düzeyde tutma öncelikli amacımızdır. Buna bağlı olarak müşterilerimiz en iyi hizmeti aldıkları için yüzleri gülüyor. İşlerinizin hızlı bir şekilde ilerlemesi için gerekli olan özverili çalışmayı projeniz ne olursa olsun detaylı bir şekilde tasarlanarak sizlere sunuluyor. Rekabetçi fiyatlar sunmak yerine mümkün olan en iyi hizmeti müşterilerimize vermek bize en iyi dönüşleri sağlıyor. Bizi arayarak projelerinizde oluşan yük taşıma ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde çözüme birlikte kavuşturalım.

 

Bizimle sağladığınız irtibatlarda otomatik bir bilgisayar sizinle görüşmez. Bire bir müşterilerimizle müşteri temsilcilerimiz görüşerek bize ihtiyacınız olduğu konuyu anlatarak bizlerden sizlere en uygun teklifi alırsınız. Bunu kanıtlamak için bizi arayabilirsiniz. Tüm yük kaldırma ihtiyaçlarınız için sizlere yardımcı olabiliriz. Vinç tipi araçlarımız sizlerin işlerinizi hallettiği gibi şirketimiz bu araçları kullanmanız için siz değerli müşterilerimize eğitimde  vermektedir. Ağır tonajlı yükleri taşımak bizim işimiz, Türkiye genelinde profesyonel hizmet olanağını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Sektördeki bu mükemmel iş gücümüzü yıllardır devam ettiriyoruz. Müşterilerimiz zamanında 7/24  sorunsuz bir şekilde bizlere ulaşabiliyor. Araç filomuz ihtiyacınıza göre kullanabilirsiniz. İhtiyacınız büyük olsun küçük olsun bizim için fark etmiyor ek donanımlar sağlayarak her türlü işinizi çözüme kavuşturuyoruz.

 

Temiz ve bakımlı araçlarımız sayesinde günlük, aylık, yıllık periyotlarla sepetli kiralık vinç işleminizi rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Araç bakımlarımızı filomuzdaki profesyonel ekip arkadaşlarımız belirli aralıklarla yapmaktadırlar. Onarımlarımız sürekli bir şekilde yapılır, bu şekilde beklenmedik problem ortaya çıkmıyor ve sizlere güvenilir bir hizmet sağlıyoruz.